Харчі для армії: на друге півріччя ДОТ обрав сім постачальників

Харчі для армії: на друге півріччя ДОТ обрав сім постачальників

Список
Укрінформ
Державний оператор тилу уклав договори з постачальниками для забезпечення Збройних Сил України харчуванням на друге півріччя на суму понад 17 млрд грн. Середня ціна за комплект - 109,22 грн.

Про це інформує Державний оператор тилу, передає Укрінформ.

За результатами тендерів на Prozzoro було обрано сім постачальників, чия пропозиція була найбільш економічно вигідною. Консорціум «ЮНАЙТЕД ФУД ГРУП», започаткований на підтримку Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні»: Рівненська, Львівська, Київська обл. (також м. Київ); ТОВ «ГРАНПРІ ЛТД», локальний постачальник з Одещини: Кіровоградська, Одеська, Донецька обл.; ТОВ «ТРЕЙД ГРАНІТ ІНВЕСТ», переможець попередніх тендерів на забезпечення ЗСУ харчуванням: Тернопільська, Вінницька обл.; ТОВ «БУСЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД»: Волинська, Хмельницька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька обл., постачає харчування для ЗСУ у другому кварталі; ТОВ «Міт Пром», постачає харчування для ЗСУ в другому кварталі: Черкаська, Харківська, Запорізька обл.; ТОВ «ОХТИРКА М’ЯСОПРОДУКТ», постачає харчування для ЗСУ в другому кварталі: Полтавська, Сумська, Чернігівська обл.; ТОВ «АСІКС ГРУП», постачає харчування для ЗСУ в другому кварталі: Миколаївська, Херсонська, Дніпропетровська обл.

Тепер, після етапу підписання договору та перед розміщенням замовлень, ДОТ додав можливість перевіряти спроможність постачальника виконати замовлення.

У відомстві зазначили, що перевірка спроможностей включає: готовність складів, наявність необхідної кількості транспорту, наявність кваліфікованого персоналу.

Читайте також: Армії вперше постачатимуть грілки українського виробництва - Держоператор тилу

Крім того, законтрактований постачальник повинен підтвердити, що має в субпідряді спроможні компанії, з якими разом виконає всі умови щодо постачання.

Якщо під час перевірки будуть виявлені несуттєві невідповідності вимогам договору, то у постачальника буде кілька днів на їх усунення. Якщо ж ці невідповідності критичні — ДОТ законтрактує іншого постачальника.

Перші поставки очікуються вже з липня.

Як повідомлялось, на заощаджені кошти ДОТ почав закуповувати додаткову амуніцію для військових.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-