Рада прирівняла е-квиток для транспорту до паперового

Рада прирівняла е-квиток для транспорту до паперового

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила закон щодо впровадження електронних квитків на автомобільному та міському електричному транспорті.

Про це повідомив народний депутат України з парламентської фракції «Голос» Ярослав Железняк у Телеграмі, передає Укрінформ.

Він уточнив, що закон №5705 було ухвалено 256 голосами народних депутатів.

Метою закону є використання електронного квитка у якості правової підстави для укладення договору перевезення пасажира та багажу, а також створення умов для належного функціонування автоматизованої системи оплати вартості проїзду в міському пасажирському транспорті з метою забезпечення реалізації однієї з ключових реформ транспортної галузі - впровадження електронного квитка.

Згідно з ухваленим документом, електронний квиток — це електронний проїзний документ, інформація в якому зафіксована з дотриманням вимог, встановлених законодавством, у формі електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити та відомості, який після реєстрації в автоматизованій системі обліку оплати проїзду надає право пасажиру на одержання транспортних послуг.

Передбачається, що органи місцевого самоврядування мають запровадити автоматизовану систему обліку оплати проїзду, встановлюють порядок її функціонування, визначити особу, уповноважену здійснювати справляння плати за транспортні послуги в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

Читайте також: Квитки на міжнародні автобусні рейси можна буде придбати на єдиному онлайн-порталі

Очікується, що реалізація закону створить умови для належного функціонування автоматизованої системи оплати вартості проїзду в міському пасажирському транспорті, запровадження електронного квитка, на ряду з паперовим квитком, підставою для укладення договору перевезення пасажира та багажу.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві презентували електронний учнівський квиток і сервіс онлайн-запису до шкіл.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-