Рух «Єдині» відкриває набір на курс з підготовки до іспиту на рівень володіння українською

Рух «Єдині» відкриває набір на курс з підготовки до іспиту на рівень володіння українською

Укрінформ
Всеукраїнський рух «Єдині» пропонує державним службовцям 28-денний інтенсив із підготовки до іспиту на рівень володіння українською мовою.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

«Курс призначений для осіб, які мають підтвердити рівень володіння державною мовою для виконання службових обов’язків. Також він підійде для тих, хто претендує на обрання чи призначення на посади: керівників державних установ, підприємств і відомств, державних службовців та посадовців усіх рангів, керівників та особового складу Нацполіції, прокурорів, суддів, адвокатів, нотаріусів, керівників закладів освіти всіх форм власності, педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, медичних працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я», - ідеться у повідомленні.

Інтенсив містить 28 щоденних уроків у навчальному Telegram-каналі, 4 навчальні класи онлайн з провідними викладачами (груповий формат), 4 тренінгові заняття онлайн з виголошування монологів та написання переказів (груповий формат), зразки іспитових робіт та тестування на всіх етапах вивчення теми, корисні файли з окремих тем програми держіспиту, фінальне тестування для отримання сертифіката учасника.

Учасники зможуть виконувати тести та завдання відкритого типу (монолог, переказ) на теми, які використовуються на держіспиті, перевіряти виконані завдання з написання переказу й відповіді на запитання за змістом курсу. Крім того, буде змога спілкуватися в чаті підтримки, ставити питання авторкам інтенсиву й надавати пропозиції щодо поліпшення навчання.

Читайте також: Стратегія мовної реінтеграції деокупованих територій – серед головних пріоритетів

Курс розроблено відповідно до чинної програми іспиту на рівень володіння державною мовою особами, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків (програма затверджена Національною комісією зі стандартів державної мови).

Реєстрація та детальна інформація про курс доступна за посиланням.

Як повідомляв Укрінформ, уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь разом із проєктом «Єдині» започаткували перші в Україні курси із вдосконалення державної мови для військовослужбовців.

Фото: nrcu.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-