В Україні планують створити мапу об’єктів, придатних для проживання переселенців

В Україні планують створити мапу об’єктів, придатних для проживання переселенців

Ексклюзив
Укрінформ
Народні депутати та урядовці працюють над інвентаризацією та створенням мапи об’єктів, які потенційно придатні для проживання в них внутрішньо переміщених осіб.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив заступник голови фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань прав людини, співголова громадської організації «ВПО України» Максим Ткаченко.

«Ми плануємо розробити Стратегію забезпечення житлом ВПО та створення фондів тимчасового житла для ВПО, а також долучитися до проведення системного аудиту та інвентаризувати усі потенційно придатні для проживання приміщення в Україні, залучати до цього наших міжнародних партнерів», - зазначив він.

Політик пояснив, що як результат інвентаризації цих об’єктів буде створена мапа об’єктів, які придатні до заселення та проживання в них внутрішньо переміщених осіб.

Ткаченко підкреслив, що наразі немає громад, «де б не було багато переселенців», адже всюди, від маленької громади, села до великого міста чи обласного центру, живе значна кількість внутрішньо переміщених осіб, саме тому потрібно інвентаризувати об’єкти, в яких можуть жити переселенці, по всій Україні.

Читайте також: У Чернівцях за гроші ЄС модернізують поліклініку та ремонтують гуртожиток для переселенців

«Першочергове завдання політиків, очільників урядових структур та державних компаній – провести інвентаризацію будівель, приміщень в усіх регіонах України, які підпадають під сферу їхньої відповідальності, і створити своєрідну мапу таких об’єктів. Одразу після завершення цього етапу займемося поселенням внутрішньо переміщених осіб у їхнє нове тимчасове житло, а також будемо ремонтувати та добудовувати інші групи об’єктів», - резюмував народний депутат.

Як повідомляв Укрінформ, при Тимчасовій спеціальній комісії ВР утворили робочу групу з вирішення житлових питань внутрішньо переміщених осіб, яка проводитиме аудит житлового фонду для визначення приміщень для проживання.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-