Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» очолила Ольга Кравченко

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» очолила Ольга Кравченко

Укрінформ
Національний проєкт Міністерства культури та інформаційної політики з медіаграмотності “Фільтр” очолила Ольга Кравченко.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МКІП.

У міністерстві зазначили, що Кравченко вже працювала у проєкті “Фільтр” й активно займалась його розвитком.

“Для мене велика честь та відповідальність очолити цей проєкт. На цій посаді я планую продовжити всі ті чудові ініціативи, які були створені в рамках Фільтра, та надалі розвивати медіаграмотність в Україні. У своїй діяльності я планую зосередити увагу передусім на координації та об’єднанні зусиль всіх стейкхолдерів задля розвитку медіаграмотності українців та посилення нашої стійкості до інформаційних впливів, а також масштабуванні наявних ініціатив Фільтра”, — прокоментувала Кравченко.

МКІП висловило вдячність попередній керівниці проєкту Валерії Ковтун за її вагомий особистий внесок у розбудову проєкту.

Як нагадали у МКІП, “Фільтр” - національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України. Він заснований у 2021 році, щоб об’єднати зусилля держави, громадського сектору, міжнародних організацій та медіаспільноти задля підвищення рівня медіаграмотності українців.

Читайте також: Менше як третина українців знають, як визначити deepfake - результати тесту з медіаграмотності

У 2018 році Кравченко закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Журналістика”. У 2020 році здобула кваліфікацію магістра з міжнародних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У студентські роки працювала журналістом, зокрема спеціальним кореспондентом на Суспільному. Після завершення університету працювала аналітиком-координатором проєктів в ГО “Інтерньюз-Україна”. З січня 2022 по вересень 2023 року працювала аташе-третім секретарем Міністерства закордонних справ України. Вона — стипендіатка програми британського уряду Chevening.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Валерія Ковтун заявила про завершення роботи в команді проєкту "Фільтр".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-