Очільниця «Фільтру» повідомила про завершення роботи у проєкті

Очільниця «Фільтру» повідомила про завершення роботи у проєкті

Укрінформ
Керівниця Національного проєкту МКІП з медіаграмотності «Фільтр» Валерія Ковтун повідомила про завершення своєї роботи в команді.

Про це вона повідомила у Фейсбуці, передає Укрінформ

«Завершила роботу у Фільтрі», - поінформувала Ковтун.

Ковтун поділилася, що для неї було великим задоволенням протягом трьох років в Нацпроєкті втілювати масштабні ідеї з мотивованою командою, «де усі розуміють силу відкритої комунікації та її регулярності».

Вона відзначила, що за цей час командою «Фільтру» було проведено понад 200 лекцій як для української авдиторії, так і для іноземних студентів, вітлено спільні телевізійні проєкти з українськими медіа, було створено драфт стратегії з медіаграмотності, який передано Міністерству культури та інформаційної політики України, а також було реалізовано та підтримано з десяток виставок та експозицій, присвячених темі критичного мислення та кібербезпеці та видана книга з медіаграмотності .

Водночас посадовиця поінформувала, що відтепер працюватиме над новим проєктом, медіа під назвою «МИ ТУТ».

Читайте також: Медіаграмотність є одним з пріоритетів компетентнісної освіти у НУШ - експерт

«Ми тут - це простими словами про нашу складну історію, небанально про нашу культуру, глибше про нашу ідентичність. Це медіа, яке покликане допомогти українцям будувати діалоги, усвідомлювати і проживати трансформації нас як суспільства під час та після війни. Віримо, що наша робота стане вагомим внеском у наше відновлення», - підкреслила Ковтун.

Як повідомлялося, "Фільтр" - це національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України. Проєкт був заснований у 2021 році, щоб об’єднати зусилля держави, громадського сектору, міжнародних організацій та медіаспільноти задля покращення рівня медіаграмотності українців.

Фото: Valerie Kovtun, Facebook 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-