Україна прагне переймати найкращий досвід реабілітації - Жолнович

Україна прагне переймати найкращий досвід реабілітації - Жолнович

Укрінформ
Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під час візиту до Королівства Швеція відвідала в Стокгольмі реабілітаційний центр Алеріс, де проходять реабілітацію українські військовослужбовці.

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики, передає Укрінформ.

"Україна прагне переймати найкращий досвід реабілітації, адже кожен громадянин є цінністю для держави та важливим учасником післявоєнного відновлення України", - підкреслила Жолнович.

Вона поспілкувалася з військовослужбовцями з України, які відновлюються після травм, отриманих на війні, подякувала за їх службу, жертовність та внесок у перемогу.

Читайте також: У Житомирі за підтримки Литви планують побудувати реабілітаційний центр для військових

Оксана Жолнович ознайомилася з роботою центру, частина фахівців якого є для пацієнтів рольовими моделями успішної реабілітації, адже мали важкі травми, пройшли свого часу реабілітацію та пересуваються зараз на кріслах колісних.

Реабілітаційний центр Алеріс розробляє та проводить медичну реабілітацію людей із травмами хребта, ортопедичними травмами, інсультами, розсіяним склерозом та загальною неврологією.

Читайте також: В Ізраїлі проходять реабілітацію кілька десятків українців – посол

Основною метою роботи подібних центрів, окрім медичних послуг, є реінтеграція людей після травм чи захворювань до активного суспільного життя.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-