Україна розірвала ще одну угоду з росією та білоруссю

Україна розірвала ще одну угоду з росією та білоруссю

Укрінформ
Україна вийшла з угоди про співробітництво в галузі освіти, серед сторін якої були російська федерація та республіка білорусь.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки, передає Укрінформ.

"Сьогодні, 16 вересня 2022 року, Уряд ухвалив постанову КМУ "Про вихід з Угоди про співробітництво в галузі освіти", що забезпечить припинення для України дії Угоди, серед сторін якої є уряди країни-агресора – російської федерації та її союзника - республіки білорусь", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ця угода була укладена в місті Ташкент 15 травня 1992 року. Свою участь українська сторона припиняє у зв‘язку із широкомасштабним збройним вторгненням рф на територію України та його активною підтримкою республікою білорусь.

МОН зауважує, що рішення було ухвалено в контексті припинення дії всіх міжнародних договорів України з країною-агресором та її союзником. Відповідне повідомлення буде надіслано депозитарію цієї Угоди.

Читайте також: Україна розірвала угоду з росією про паралельну роботу енергосистем

Як повідомляв Укрінформ, внаслідок бойових дій росії на території України пошкоджено 2328 закладів освіти, повністю зруйновано - 289.

16 вересня Президент Володимир Зеленський скасував дію деяких документів, які стосуються економічного співробітництва України з рф, а також з суміжними областями республіки білорусь і адміністративно-територіальними одиницями Республіки Молдова.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-