Виїзд з України здійснюється за закордонним паспортом – роз’яснення ДПСУ

Виїзд з України здійснюється за закордонним паспортом – роз’яснення ДПСУ

Укрінформ
Для перетину державного кордону України повнолітні громадяни повинні мати закордонний паспорт.

Про це йдеться у роз'ясненні ДПСУ, передає Укрінформ.

"Пропуск осіб через державний кордон здійснюється за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством, документами. Пропуск повнолітніх громадян України здійснюється по закордонним паспортам", - йдеться у повідомленні.

У ДПСУ зауважили, що щодо осіб, які прямують за кордон з метою евакуації, лікування можуть прийматися окремі рішення щодо їх пропуску і важливо мати необхідні документи, які підтверджують мету поїздки.

Читайте також: Через Великодні свята збільшується кількість осіб, які повертаються в Україну - ДПСУ

У період дії воєнного стану виїзд дітей до 16 років можливий у супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки, без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків та за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за відсутності паспорта громадянина України)/документів, що містять відомості про особу, на підставі яких Держприкордонслужба дозволить перетин державного кордону.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" 17 квітня заявила, що очікує на оновлені правила від Державної прикордонної служби України стосовно документів, необхідних для перетину кордону. У компанії зауважили, що 17 квітня було зафіксовані випадки висадки пасажирів на кордоні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-