В Україні створили сайт для захисту жінок і дітей від торгівців людьми

В Україні створили сайт для захисту жінок і дітей від торгівців людьми

Укрінформ
В Україні створили сайт, який допоможе швидко та зручно отримати інформацію для захисту українських жінок і дітей від торгівців людьми.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство соціальної політики повідомляє у Телеграмі.

Інформація із сайту safewomen.com.ua може бути корисна як тим жінкам, які залишились в Україні, так і тим, які перебувають за кордоном.

На сайті можна отримати інформацію про правила безпеки, як захиститись від торгівців людьми (безпека документів, правила пересування, спілкування, безпека фінансів і працевлаштування), про небезпечні сигнали, які свідчать, що людина потрапила у ситуацію торгівлі людьми (у неї забрали паспорт та інші документи, позбавили засобів зв’язку, відмовляють у наданні медичної допомоги, обмежують свободу пересування, відпочинок і харчування, утримують у замкнутому приміщенні, пропонують нереалістичні умови праці та фантастичну зарплату, застосовують фізичне або сексуальне насильство, тиск, маніпуляції тощо).

Читайте також: Денісова закликає міжнародні інституції втрутитись у ситуацію із незаконним вивезенням дітей у рф

Крім того, на сайті можна знайти поради, що робити і куди звертатися, якщо людина потрапила у ситуацію торгівлі людьми або є свідком такої ситуації після перетину кордону (відсутність документів, що посвідчують її особу, не є перешкодою для звернення до місцевих екстрених служб, неурядових організацій або посольства України у країні, де вона в той момент перебуває).

Також на сайті є контактні дані, за якими можна звернутись до офіційних структур або спеціалізованих і перевірених громадських організацій з 28 країн, включаючи Україну.

Крім того, на сайті розміщена інформація про Національну гарячу лінію із протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії насильству за ознакою статі (1547) та гарячу лінію екстреної допомоги в усіх країнах Європейського Союзу (112).

Сайт розроблено за ініціативи урядової уповноваженої з гендерної політики та Мінсоцполітики, за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що фінансується урядом Канади та впроваджується Alinea International.

Як повідомляв Укрінформ, 5 квітня уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що російські ЗМІ "рапортують", що з України росіяни вивезли 615 тисяч осіб, з яких 121 тисяча дітей.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-