Президент про ідею змінити Гімн України: Мого підпису під такими законопроєктами не буде

Президент про ідею змінити Гімн України: Мого підпису під такими законопроєктами не буде

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський розкритикував зареєстровані законопроєкти про зміни до тексту державного гімну України, та запевнив, що його підписів під подібними законопроєктами не буде.

Про це Зеленський сказав у своєму відеозверненні, передає Укрінформ.

«Хочу сказати декілька слів і тим політикам, деяким депутатам Верховної Ради України, які абсолютно не розуміють, що відбувається в серцях наших людей. Настільки не розуміють, що аж придумали змінювати національний гімн. У мене питання до цих осіб: а що ви у своєму житті зробили такого, щоб у вас з'явилося моральне право змінювати слова гімну? Ви що – видатні поети? Може, ви відзначилися чимось у боях за Україну? Чи зараз час такий прийшов, що можна гімн міняти, коли тобі захочеться? Заспокойте емоції. Припиніть виставляти себе дурнями», - сказав Зеленський.

За його словами, авторам цих та інших подібних законопроєктів, пропозицій, варто було б взяти зброю в руки та вирушити на поле бою, якщо є ці можливості.

«І навіть якщо випадково за щось подібне проголосують, все одно мого підпису під такими законопроєктами не буде. Не витрачайте час», - додав Президент.

Раніше у Верховній Раді було зареєстровано два законопроєкти щодо внесення змін до тексту державного гімну України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-