МОН запускає телеграм-бот Info Science Bot

МОН запускає телеграм-бот Info Science Bot

Укрінформ
Міністерство освіти і науки для оперативного інформування науковців, інноваторів та стартапів про новини та можливості запускає телеграм-бот Info Science Bot.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МОН.

«Info Science Bot інформуватиме про: актуальні можливості для науковців та інноваторів; актуальні новини та дипломатичні кроки органів влади та наукової спільноти щодо протистояння російській агресії та запроваджені санкції щодо російської федерації нашими міжнародними партнерами», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що вже зараз у боті розміщено інформацію про можливості для науковців від іноземних університетів на наукових інституцій щодо грантової підтримки, мобільності та тимчасового працевлаштування.

Для інноваторів зібрано пропозиції підтримки від Українського фонду стартапів та його партнерів. Також розміщено форму для партнерів/спонсорів і стартапів щодо можливості її надавати.

Також повідомляється, що в умовах воєнного стану Info Science Bot працюватиме як майданчик обміну інформацією, оскільки через нього можна подавати актуальні новини, пропозиції щодо підтримки науки та інновацій в Україні, безпечних умов праці. Для цього у Телеграм-боті активною є кнопка "Повідомити про новину або можливість".

Як повідомляв Укрінформ, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет закликав створити серед країн ЄС фонд відновлення освітньо-наукової інфраструктури та функціонування освітньо-наукової галузі України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-