
У ChatGPT через збій стали видимі розмови користувачів із ботом
У чат-боті ChatGPT стався збій, в результаті якого деякі користувачі могли бачити назви розмов з ботом інших юзерів.
23 березня 2023
У чат-боті ChatGPT стався збій, в результаті якого деякі користувачі могли бачити назви розмов з ботом інших юзерів.
21 березня 2023
Компанія Google запускає свій чат-бот Bard зі штучним інтелектом, який буде доступний лише користувачам від 18 років.
20 березня 2023
Чат-бот ChatGPT перестав працювати у понеділок, користувачі в усьому світі скаржаться на проблеми з OpenAI.
19 березня 2023
Генеральний директор стартапу OpenAI, яка розробила чат-бот зі штучним інтелектом (ШІ) ChatGPT, Сем Альтман вважає, що технологія ШІ змінить суспільство, яким ми його знаємо, але, водночас це принесе певні небезпеки.
06 березня 2023
Корпорація Microsoft Corp. (MSFT.O) об’єднала технологію ChatGPT зі своєю платформою Power Platform, яка дозволяє розробляти програми з невеликим кодуванням або без нього, останньою інтеграцією штучного інтелекту в її продукти.
28 лютого 2023
Американська компанія Snap Inc., яка є власником месенджера Snapchat, презентувала чат-бот зі штучним інтелектом My AI.
18 лютого 2023
Україну вилучили зі списку країн, у яких заблокований чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT.
17 лютого 2023
Журналіст The New York Times Кевін Руз протягом двох годин листувався з чат-ботом, вбудованим у пошуковик Bing від Microsoft.
13 лютого 2023
За допомогою сервісу «Календар здорових українців» тепер можна дізнатися, в якому віці варто робити ті чи інші щеплення й обстеження, і які з них є безкоштовними.
30 грудня 2022
Чат-бот із пошуку «пунктів незламності» розпочав роботу в мобільному застосунку Вайбер.
24 листопада 2022
Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції запускає чат-бот для отримання інформації про зрадників та колаборантів.
31 жовтня 2022
Офіс Генпрокурора разом з Ла Страда-Україна запустили чат-бот для постраждалих від сексуального насильства в умовах війни.
18 жовтня 2022
На створений СБУ чат-бот для повідомлення про ворожі війська, техніку та ДРГ надійшло понад 100 тис. звернень від українців, що дало змогу знищити сотні одиниць російської техніки і ліквідувати кількох генералів рф.
15 жовтня 2022
До чатботу “єВорог” надійшли 4782 заявки про підозру людей у колабораціонізмі, інформацію вже перевіряє Служба безпеки України.
09 жовтня 2022
Військові продовжують збирати інформацію про «другу армію світу» через чатобот єВорог, зокрема, зараз потрібна інформація про скупчення техніки, переміщення в тому числі і залізницею, склади, аеродроми, місця розміщення особового складу ворога тощо.
01 жовтня 2022
У чат-бот "Дитина не сама" надійшли 24 000 заявок, 2 000 осіб із них уже пройшли необхідне навчання і мають право на тимчасове влаштування у своїх родинах дітей, які лишилися без батьківського піклування.
14 вересня 2022
Чатботом єВорог, який Міністерство цифрової трансформації запустило невдовзі після початку повномасштабного російського вторгнення, скористалися вже 364 тисячі українців.
01 вересня 2022
Міністерство оборони України закликає жителів окупованого Криму повідомляти про переміщення російських військ в чат-бот єВорог у Телеграмі.
27 серпня 2022
Мінреінтеграції та Національне інформбюро закликають громадян повідомляти про факти примусової мобілізації до лав армії агресора на тимчасово захоплених територіях
18 серпня 2022
В Україні презентувати чатбот «Старости ОТГ», створений Всеукраїнською асоціацією об'єднаних територіальних громад за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
12 серпня 2022
Національне інформаційне бюро спільно з Головним управлінням розвідки Міноборони створили чатбот у Teлеграмі для пошуку даних про оборонців України, які потрапили в полон або зникли безвісти за особливих обставин.
18 липня 2022
За тиждень роботи чат-бот Маріупольської міськради @MMR_SendMe_bot зібрав важливу інформацію про військові склади рф, рух російської техніки та місцевих зрадників.
Користувачі надіслали до Кіберполіції понад 35 тис. скарг на підозрілі чат-боти у соціальних мережах.
Для допомоги вступникам на сайті Міністерства освіти і науки України запрацював чатбот.
29 червня 2022
Поліція Донецької області запустила бот «Розшук осіб, зниклих безвісти», завдяки ньому збиратимуть інформацію щодо загиблих та зниклих людей у регіоні.
28 червня 2022
У Міністерстві освіти і науки створили чатбот «ОсвітаВсім», завдяки якому можна отримати актуальну інформацію про вступ - 2022.
На сьогодні понад 320 тисяч українців долучилися до офіційного чат-бота «єВорог».
21 червня 2022
Загарбники збирають інформацію про українців, для цього російські спецслужби створили чат-бот spektr_robot.
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації запустила новий офіційний чатбот у Телеграмі @dsszziSupportBot.
15 червня 2022
Українські фахівці розробили інструмент для перевірки чат-ботів.