На телебаченні завтра стартує проєкт «Навчання без меж»

На телебаченні завтра стартує проєкт «Навчання без меж»

Укрінформ
У понеділок, 14 березня, на українському телебаченні стартує освітній проєкт «Навчання без меж» для школярів 5-11 класів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

Це спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів «ПлюсПлюс», «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебачення Megogo, Київстар ТБ, 1+1 video та sweet.tv.

Проєкт передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів, а також кожен день буде присвячений окремій дисципліні. З 14 до 18 березня (понеділок-пʼятниця) транслюватимуться: 14 березня – українська мова, 15 березня – математика, 16 березня – історія України, 17 березня – українська мова, 18 березня – математика.

Дитячий телеканал «Піксель» транслюватиме уроки для 5 класу щоденно о 10:00 та для 6 класу об 11:00.

Телеканал «ПлюсПлюс», що входить до складу 1+1 media, показуватиме уроки для школярів трьох класів: 7-го з 10:00 щодня, 8-го з 11:00 та 11-го класу з 12:00.

Регіональні канали Суспільного відповідно транслюватимуть заняття для 9 класу о 10:00 та для 10 класу об 11:00.

Також усі згадані уроки можна буде переглянути на платформах онлайн-телебачення Megogo, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet.tv як у прямому ефірі, так і в будь-який зручний час абсолютно безкоштовно.

«Навчання без меж» – наша спільна спроба за допомогою телебачення та онлайн-платформ занурити школярів 5-11 класів у захопливий світ нових знань. Нагадати, що все буде добре і що ми разом розбудуємо світле завтра», – коментують автори проєкту.

Проєкт реалізується на основі Всеукраїнського онлайн розкладу – ініціативи Міністерства освіти та науки, в межах якої учні 1-11 класів можуть долучитися до відеоуроків, розміщених на платфомі YouTube. Усі охочі можуть додавати нові уроки з розкладу до свого google-календаря, аби отримувати сповіщення про початок трансляції.

Як повідомляв Укрінформ, демократична школа "Майбутні" безкоштовно відкрила заняття для дітей з усієї України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-