Уряд ухвалив рішення про централізовані закупівлі ліків та медвиробів

Уряд ухвалив рішення про централізовані закупівлі ліків та медвиробів

Укрінформ
Кабінет Міністрів ухвалив постанову, необхідну для проведення централізованих закупівель лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, що дозволить розпочати відповідні процедури закупівель.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Зокрема, постанова ухвалює перелік лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, які закуповуватимуться ДП «Медичні закупівлі України».

Також вона затверджує перелік лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, які закуповуватимуться спеціалізованими (міжнародними) організаціями.

У МОЗ додали, що починаючи з 2022 року, затверджені постановою переліки не будуть обмежені у часі і не потребуватимуть щорічного затвердження.

Надалі зміни до них будуть вноситися відповідно до результатів проведення державної оцінки медичних технологій. Це дасть змогу зробити державну політику у сфері забезпечення пацієнтів лікарськими засобами більш передбачуваною.

Як повідомлялось, 24 лютого президент російської федерації володимир путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська одночасно перетнули українські кордони з півночі, сходу та з Криму. Вони руйнують міста, вбивають мирне населення, обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури. =

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-