Як онкохворим отримати допомогу під час війни - перелік лікарень і телефони

Як онкохворим отримати допомогу під час війни - перелік лікарень і телефони

Укрінформ
У зв’язку з тим, що воєнний стан внаслідок нападу РФ ускладнив доступ пацієнтів до необхідних медичних послуг та лікарських засобів, Міністерство охорони здоров’я інформує стосовно надання медичних послуг пацієнтам з онкологічними захворюваннями.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МОЗ у Фейсбуці.

«Заклади охорони здоров’я, які уклали договори з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування за напрямом онкологія, продовжують надавати послуги», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що інформацію про режим роботи закладу охорони здоров’я та перелік послуг, які він надає, можна отримати телефоном у контактної особи закладу або у контакт-центрі НСЗУ за номером 16-77.

Перелік лікарень та номерів для телефонного зв'язку - за посиланням.

Оперативну інформацію про роботу закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг, яких потребують пацієнти з онкозахворюваннями, можна відстежувати на телеграм-каналах: https://t.me/onkosupportua та https://t.me/athenawomenagainstcancer.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Запроваджено воєнний стан. Глава Української держави Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-