Цимбалюк не знає, чи переслідують його у РФ за «розпалювання ненависті»

Цимбалюк не знає, чи переслідують його у РФ за «розпалювання ненависті»

Укрінформ
Український журналіст Роман Цимбалюк не знає, чи переслідують його у РФ за нібито порушення російського законодавства про розпалювання міжнаціональної ненависті, оскільки його адвокат Микола Полозов не отримав відповіді від прокурорів.

Як передає Укрінформ, про це Цимбалюк сказав в інтерв'ю виданню «Українська правда».

На запитання щодо виклику у грудні 2021 року до прокуратури у Москві для надання пояснень і нібито порушення справи Цимбалюк відповів: «24 грудня Микола Полозов, наш відомий українсько-російський адвокат, пішов у прокуратуру ЦАО Москви, і з’ясувалося, що на мене там мали чекати три жінки-прокурори. І жодна з них не прийшла. І, звісно, я засмучений з цього приводу».

За словами журналіста, адвокат «написав запит, щоб зрозуміти, чи є якесь переслідування за російським законом. Наразі відповіді немає».

Як вважає Цимбалюк, «ніякого переслідування насправді там не буде, тому що а) я в Україні, б) вони це зрозуміли. Вони ж цілий місяць хвилювалися, чого я поїхав?».

Читайте також: Цимбалюк: Не хочу ставати заручником Кремля і чекати, поки мене обміняють

Як повідомляв Укрінформ, 7 лютого Укрінформ розпочав цикл передач «По цимбалах з Романом Цимбалюком».

Авторська передача Цимбалюка, який приєднався до команди Укрінформу, присвячена українським та міжнародним подіям минулого тижня, які подаватимуться в інтерпретації Цимбалюка та крізь призму країн, у яких працюють кореспонденти агентства.

Цимбалюк тривалий час був єдиним українським кореспондентом, акредитованим у Росії. Цимбалюк займає жорстку проукраїнську позицію, відзначився уїдливими питаннями російським політикам, включаючи президента РФ Володимира Путіна, та сміливими заявами на підтримку України на популярних ток-шоу російського телебачення. Виїхав із Москви в Україну наприкінці 2021 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-