Поліція затримала групу осіб, які планували масові заворушення - Монастирський

Поліція затримала групу осіб, які планували масові заворушення - Монастирський

Оновлено
Укрінформ
Співробітники Національної поліції затримали групу осіб, які планували масові заворушення в Києві.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

“Вчора була затримана група осіб, яка планувала масові заворушення в центрі Києва. Планувалося зібрати до 5 тисяч (учасників заворушень – ред.), з яких до 1,5 тисячі мали складати так звані тітушки, які мали влаштувати бійки з правоохоронцями”, - сказав Монастирський.

Зокрема, за словами міністра, планувався мітинг із провокаціями, обов'язково мало бути насильство серед учасників мітингу, мала пролитися кров. «При чому була заготовлена, в тому числі, й бутафорська кров, яка внаслідок цих конфліктів із правоохоронцями мала начебто пролитися серед “активістів”», - зазначив він.

Читайте також: У СБУ розповіли, як реагувати на масові повідомлення про мінування

Як сказав Монастирський, група осіб планувала акції у Києві та ще ряді інших міст для дестабілізації внутрішньої ситуації в країні.

"Це була лише перша запланована (у Києві - ред.) акція з цілого ряду, і це чітко зафіксовано на відео- та аудіоносіях... акції планувалися провести в ряді міст центральної України, зокрема у Сумській, Чернігівській, Полтавській та Черкаській областях. Тобто області в годині-півтори доїзду від Києва і (недалеко від – ред.) наших північних кордонів з Російською Федерацією", - сказав міністр.

«На жаль, явище платних мітингів є досить частим, і це не перший мітинг проплачений, але саме цей мітинг був спрямований на розбалансування внутрішньополітичної ситуації і на насильство проти правоохоронців та інших осіб, які беруть участь у мітингу", - додав Монастирський.

Читайте також: Кібератака на органи держвлади проведена спецслужбами РФ – Монастирський

Голова Національної поліції Ігор Клименко уточнив, що акції в обласних центрах організатори планували провести у лютому. “Такий захід був спланований не на один раз. У лютому було замовлення іще на чотири такі акції в обласних центрах нашої держави”, - сказав він, наголосивши, що організатора та його помічника у неділю, 30 січня, було затримано.

Фото: Національна поліція України

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-