Кількість кисневих станцій у лікарнях збільшилася майже у вісім разів - Ляшко

Кількість кисневих станцій у лікарнях збільшилася майже у вісім разів - Ляшко

Укрінформ
Після монтажу закуплених для лікарень кисневих станцій, їх кількість зібльшиться до 385 по всій країні.

Як передає Укрінформ, про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

“118 кисневих станцій вже закуплені за кошти урядової субвенції та наразі монтуються в лікарнях. Окрім того, ДП “Медичні закупівлі України” придбало 225 автономних кисневих станцій контейнерного типу. Таким чином після завершення робіт, за один рік кількість постійно діючих кисневих станцій в країні збільшиться майже у вісім разів. У липні 2021 року в країні функціювало лише 50 кисневих станцій. Після завершення монтажу закуплених кисневих станцій буде 385", - сказав Ляшко.

Зараз, за словами Ляшка, середньодобове споживання кисню пацієнтами з коронавіурсною хворобою складає 121 тонна на добу. Тоді як під час попередньої хвилі цей показник сягав 400 тонн на добу.

Читайте також: На годині запитань до уряду в Раді чекають Шмигаля, Резнікова та Ляшка

Також, за його словами, держава провела додаткові перемовини з 23 ліцензованими виробниками медичного кисню , які напряму працюють з медичними закладами. Наразі, за його словами, 97% ліжок для хворих на COVID-19 в Україні забезпечені киснем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-