Денісова планує в лютому відвідати Саакашвілі

Денісова планує в лютому відвідати Саакашвілі

Укрінформ
Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова планує відвідати голову Виконавчого комітету Національної ради реформ при Президентові України Михеїла Саакашвілі у пенітенціарному закладі міста Руставі під час візиту у Грузію наступного місяця.

Про це Денісова поінформувала під час зустрічі з депутатами Парламенту Грузії Леваном Бежашвілі та Тамар Кордзая, які наразі працюють над створенням тимчасової комісії у грузинському парламенті з розслідування фактів приниження гідності та нелюдського ставлення до Саакашвілі, передає Укрінформ.

“Розповіла про плани відвідати Міхеіла Саакашвілі у пенітенціарному закладі міста Руставі під час мого візиту наступного місяця. З відповідним проханням надати дозвіл також звернулася до міністра юстиції Грузії”, - зазначила Денісова.

Читайте також: У Грузії відмовились визнати Саакашвілі постраждалим через жорстоке поводження

Український омбудсман обговорила із депутатами парламенту Грузії спільні плани та взаємодію щодо дотримання прав Саакашвілі під час перебування у Руставській в’язниці.

Вона також поінформувала грузинських парламентаріїв про те, що звернулася до міністра юстиції Грузії Раті Брегадзе щодо вжиття ним заходів для забезпечення кваліфікованої психологічної та фізичної реабілітації Саакашвілі з наданням підтверджувальних документів про актуальний стан його здоров’я.

Читайте також: Денісова закликає міністра юстиції Грузії забезпечити реабілітацію Саакашвілі

“Висловила своє занепокоєння станом здоров’я Міхеіла, який постійно погіршується, про що засвідчив консиліум лікарів, створений при народному захиснику Грузії Ніно Ломджарії”, - уточнила Денісова.

Як повідомляв Укрінформ, 19 січня Денісова поінформувала, що вона звернулася до міністра юстиції Грузії Раті Брегадзе щодо забезпечення надання кваліфікованої психологічної та фізичної реабілітації громадянину України Міхеїлу Саакашвілі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-