ОАСК розглядає 10 позовів про відсторонення від роботи за відмову від COVID-вакцинації

ОАСК розглядає 10 позовів про відсторонення від роботи за відмову від COVID-вакцинації

Укрінформ
У провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва перебуває 10 позовів щодо відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба суду.

“В провадженні суду перебуває 10 позовів стосовно відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19. Йдеться про оскарження відповідних позовів Державного космічного агентства, НКРЕКП та Академії патрульної поліції”, - ідеться в повідомленні.

Також повідомляється, що Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України та державного секретаря Мінстратегпрому Олени Спіріної щодо оскарження наказу про відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID.

Читайте також: Відсторонення невакцинованих працівників - роз'яснення Фонду соцстрахування

Згідно з інформацією суду, серед вимог позову - визнати протиправним та скасувати наказ державного секретаря про відсторонення позивача, зобов’язати Мінстатегпром поновити його на роботі та стягнути з міністерства на користь позивача середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Читайте також: Денісова отримала понад 1200 звернень громадян з приводу вакцинації

Як повідомляв Укрінформ, з 8 листопада набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням”. Відповідно до наказу, обов’язковим щепленням проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів та закладів освіти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-