Сайт ВРП досі «лежить» після кібератаки

Сайт ВРП досі «лежить» після кібератаки

Укрінформ
Вища рада правосуддя просить СБУ, Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, Департамент кіберполіції Нацполіції України і Мінцифри вжити заходів реагування для відновлення роботи офіційного сайту ВРП, що постраждав унаслідок хакерської атаки у ніч проти 14 січня.

Як передає Укрінформ, про це інформує ВРП у Телеграмі.

“ВРП звернулася до Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Департаменту кіберполіції Національної поліції України і Міністерства цифрової трансформації України з проханням вжити невідкладних заходів реагування, визначених законодавством України для якнайшвидшого відновлення роботи офіційного вебсайту ВРП”, - ідеться в повідомленні.

У ВРП зазначають, що внаслідок хакерської атаки у ніч проти 14 січня роботу офіційного вебсайту ВРП було призупинено.

“Станом на 17 січня 2022 року, робота вебсайту ВРП не відновилася. З огляду на те, що інформація про діяльність ВРП оприлюднюється на її офіційному вебсайті та з метою недопущення призупинення реалізації функціонування судової влади, зокрема щодо формування корпусу суддів та реалізації інших повноважень ВРП, Рада звернулася до усіх державних органів, які уповноважені здійснювати технічний захист інформації, кіберзахист з метою реагування на вказану ситуацію”, - ідеться в повідомленні.

Читайте також: ВРП цьогоріч розглянула понад 300 повідомлень про втручання у роботу суддів

Також зазначається, що “до відновлення роботи сайту Вищої ради правосуддя, який суттєво пошкоджено внаслідок кібератаки, що сталася вночі з 13 на 14 січня, порядки денні засідань ВРП та новини будуть розміщуватись на офіційній сторінці Ради у Фейсбуці”.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч проти 14 січня 2022 року хакери масово атакували українські урядові сайти. За інформацією СБУ, загалом було атаковано понад 70 державних вебсайтів, 10 з яких зазнали несанкціонованого втручання. Контент сайтів при цьому змінено не було, а витоку персональних даних не відбулося.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-