В Україні за рік висадили майже 250 мільйонів дерев

В Україні за рік висадили майже 250 мільйонів дерев

Укрінформ
В Україні за рік на землях, підпорядкованих Державному агентству лісових ресурсів, висадили 240 млн дерев, ще 9 млн - на землях інших лісокористувачів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Держлісагентство.

«Цього року підприємства, які підпорядковуються Державному агентству лісових ресурсів України, висадили 240 мільйонів сіянців та саджанців. Крім того, на землях інших лісокористувачів висаджено додатково близько 9 мільйонів деревних рослин», - повідомив голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

Лідер по висадці – Полісся. У Житомирській області, де минулого року вогонь знищив 75 тис. гектарів лісу, висаджено майже 51 млн сіянців. На Волині – 23,3 млн.

29,5 млн сіянців висаджено у Рівненській області. 15,6 млн - у Чернігівський.

У лісостепових областях висаджено 66,5 млн сіянців. На Київщині – майже 20 млн. Полтавщина і Сумщина висадили цього року майже по 10 млн деревних рослин. 8,2 млн висаджено у Черкаській області. На Вінниччині – 5,2 млн, на Харківщині – 6,2 млн, на Тернопільщині – 4,4 млн сіянців.

У Хмельницькій області висаджено 3,7 млн деревних рослин.

У степових регіонах лісівники висадили 21,3 млн сіянців. У Луганській області - 6,6 млн. Близько 4,4 млн висаджено у Запорізькій області. На Кіровоградщині – 3,8 млн. 2,7 млн сіянців висаджено на Херсонщині. На Дніпропетровщині – 1,6 млн сіянців. Донеччина висадила майже мільйон сіянців. 636 тис. висаджено у Миколаївській області. Майже півмільйона деревних рослин висаджено на Одещині.

У Карпатах цього року висаджено 30,3 млн сіянців. 15,1 млн деревних рослин лісівники висадили на Закарпатті, 8,1 млн - на Львівщині. У Чернівецькій та Івано-Франківській областях висаджено по 3,5 млн сіянців.

Восені також висаджено більше 9 млн деревних рослин на землях інших лісокористувачів.

Як повідомляв Укрінформ, у червні Президент Володимир Зеленський оголосив про започаткування екологічного проєкту «Зелена країна», покликаного за 10 років збільшити загальну площу лісів на 1 млн га. Для цього в найближчі три роки в Україні планується висадити 1 млрд дерев. Стартувала кампанія на початку жовтня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-