Завтра відбудеться всеукраїнський онлайн-марафон до Дня людей з інвалідністю

Завтра відбудеться всеукраїнський онлайн-марафон до Дня людей з інвалідністю

Укрінформ
У Міжнародний день людей з інвалідністю, 3 грудня, з 10:00 до 18:00, урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю організовує проведення Всеукраїнського онлайн-марафону «Комунікація – Партнерство – Відкритість».

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Урядовий портал.

Як зазначається, участь у заході візьмуть керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, регіональні представники Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю.

Під час проведення онлайн-марафону, відповідно до його плану-графіка, здійснюватиметься підключення до центральної студії в Секретаріаті Кабінету Міністрів керівників міністерств, які поінформують про проведену міністерствами роботу з питань соціальної підтримки людей з інвалідністю, поділяться планами такої роботи на 2022 рік та відповідатимуть на запитання, які найбільш хвилюють людей з інвалідністю.

Зокрема, будуть порушені питання доступності для людей з інвалідністю соціальних, медичних, освітніх послуг, а також інші питання, які пов’язані з дотриманням їхніх прав та законних інтересів.

Пряма трансляція заходу відбуватиметься на Ютуб-каналі Кабінету Міністрів.

Під час онлайн-трансляції марафону буде можливість поставити запитання електронною поштою (marafon3122021@gmail.com).

Докладніше з планом-графіком заходу можна ознайомитися за посиланням.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-