Ляшко: Темпи вакцинації вийшли на позначку 230-250 тисяч щеплень на добу

Ляшко: Темпи вакцинації вийшли на позначку 230-250 тисяч щеплень на добу

Укрінформ
Протягом листопада в Україні проведено понад 7 млн щеплень проти COVID-19. 

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці написав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"7 мільйонів щеплень за місяць. Маємо черговий рекордний місяць по вакцинації - протягом листопада нам вдалося зробити 7 052 169 щеплень", - написав Ляшко.

Міністр зауважив, що на сьогодні потужності системи охорони здоров'я дозволяють зробити таку кількість щеплень за один місяць. Наразі темпи вакцинації в Україні вже місяць перебувають на позначці 230-250 тисяч осіб на добу та понад 1,6 млн на тиждень.

"Головне зараз не збавляти темпи. Деякі країни Європи повторно заходять у все нові і нові хвилі, тому й у нас ризик відновлення зростання захворюваності все ще високий. Збільшення прошарку вакцинованих людей зможе тримати епідемічну ситуацію під контролем та запобігати колапсу системи охорони здоров’я", - наголосив міністр охорони здоров'я.

Водночас він зауважив, що спроби дискредитувати вакцинацію робляться в тому числі і через маніпуляцію даними стосовно високої смертності в Україні.

"Так, кількість летальних випадків серед інфікованих у піковий період захворюваності висока. Міністерство ніколи цього не заперечувало, всі дані відкриті та опубліковані. COVID-19 - це хвороба, до якої не можна ставитись легковажно. Сьогодні COVID-19 – основна причина смертності в Європі, і до наступної весни саме він стане причиною 2 мільйонів смертей в Європі. Всього з початку пандемії Україна за рівнем смертності знаходиться на рівні Польщі, Британії та Італії. Серед європейських країн найгірші показники у Румунії, Бельгії та Чехії, серед світових лідерів також США, де накопичена кількість летальних випадків на 100 тисяч населення більша за українську", - поінформував Ляшко.

Як повідомляв Укрінформ, за минулу добу, 30 листопада зафіксовано 11 960 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-