Уряд унормував передачу небойових набоїв на потреби спортивних закладів

Уряд унормував передачу небойових набоїв на потреби спортивних закладів

Укрінформ
Уряд затвердив постанову, яка унормовує передачу дрібнокаліберних патронів 5,6 мм від Міноборони до сфери управління державних та комунальних закладів фізкультури та спорту.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення уряд ухвалив на своєму засіданні.

У пояснювальній записці до проєкту документа зазначається, що прийняття цього акта дозволить передати придатні для використання і зберігання дрібнокаліберні патрони калібру 5,6 мм зі сфери управління Міноборони до сфери управління інших органів, уповноважених управляти державним майном, та в комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст або в їхню спільну власність для відповідних державних та комунальних закладів фізичної культури та спорту, що мають право відповідно до законодавства використовувати спортивну вогнепальну (крім бойової) зброю, яка призначена виключно для ураження цілей під час проведення спортивних заходів, параметри та характеристики якої зафіксовані у правилах спортивних змагань з видів спорту, визначених в Україні.

Реалізація цього проєкту постанови не потребуватиме фінансування з державного чи місцевого бюджетів, запевнили розробники постанови.

Як повідомляв Укрінформ, 2 червня Верховна Рада ухвалила закон, яким урегульовано питання передачі боєприпасів Збройних сил України, що підлягають утилізації, закладам фізичної культури та спорту, у структурі яких є відділення з кульової стрільби або біатлону. За ухвалення законопроєкту "Про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних силах України" проголосували 315 депутатів. На сьогодні в Україні у структурі 66 дитячо-юнацьких спортивних шкіл усіх типів є відділення кульової стрільби та у 19 спортивних школах – відділення біатлону. Загалом по країні у відділеннях кульової стрільби спортивних шкіл навчається близько 3 тисяч вихованців і працює 107 штатних тренерів, а у відділеннях біатлону близько 1130 вихованців та 44 штатні тренери.

Крім цього, у системі резервного спорту навчається 49 учнів у Львівському і Херсонському вищих училищах фізичної культури та 15 учнів у Сумському обласному ліцеї-інтернаті спортивного профілю. А у Державному центрі олімпійської підготовки з біатлону забезпечується підготовка близько 100 спортсменів національної збірної.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-