Кабмін затвердив порядок роботи реєстру донорів крові

Кабмін затвердив порядок роботи реєстру донорів крові

Укрінформ
Кабмін затвердив порядок функціонування Національного реєстру донорів крові та компонентів крові, а також осіб, яким заборонено виконувати донорську функцію, в електронній системі охорони здоров'я.

Як передає Укрінформ, відповідна постанова ухвалена під час засідання уряду в середу, 24 листопада.

Як зазначається в пояснювальній записці до документа, постанову розроблено з метою унормування механізму функціонування Національного реєстру донорів крові та компонентів крові, а також осіб, яким заборонено виконувати донорську функцію.

Зазначається, що реєстр стане основою для розвитку інституту донорства та забезпечення потреби медичної системи у донорській крові, а також визначення функцій електронної системи охорони здоров'я та інтегрованих з нею інформаційно-телекомунікаційних систем, пов'язаних із збиранням, зберіганням, використанням та передачею інформації про донорів крові та осіб, яким заборонено виконувати донорські функції.

Згідно з постановою, МОЗ, НСЗУ мають ввести в дію Національний реєстр не пізніше ніж через один рік після набрання чинності цією постановою.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада у вересні 2020 року ухвалила Закон «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові», яким, з-поміж іншого, передбачено створення Національного реєстру донорів крові, а також людей, що не можуть бути донорами, та його інтеграцію до eHealth.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-