
Нацбанк виключив із реєстру фінустанов три компанії
Національний банк України виключив з Державного реєстру фінансових установ ТОВ "ФК "Аліот", ТОВ "ФК "Гарант-Фактор" та ТОВ "ФК "Кванта" на підставі поданих ними заяв.
02 лютого 2021
Національний банк України виключив з Державного реєстру фінансових установ ТОВ "ФК "Аліот", ТОВ "ФК "Гарант-Фактор" та ТОВ "ФК "Кванта" на підставі поданих ними заяв.
19 січня 2021
Дев’ять компаній за власною ініціативою виключені із реєстрів фінустанов та лізингодавців, а одна нова компанія поповнила небанківський ринок.
05 січня 2021
За оцінкою Офісу ефективного регулювання (BRDO), інформацією з реєстрів відкритих даних користуються від 1,4 до 4,9 мільйона українців щомісячно.
30 грудня 2020
Після року дослідної (тестової) експлуатації Реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) розпочало повноцінну експлуатацію ресурсу.
23 грудня 2020
Національний банк виключив із Державного реєстру фінансових установ ТОВ “Фінансова компанія «Женева», ТОВ «Факторингова Компанія «Прем'єра» та «СК «Інноваційні Страхові Технології» на підставі поданих ними заяв.
09 грудня 2020
Національний банк України виключив із Державного реєстру фінансових установ ТОВ «Фінансова компанія «Кредит експерт», ТОВ «Бізнес інвестицій та заощаджень» та ТОВ «Фінансова компанія «Фінроял».
02 грудня 2020
Національний банк України виключив із Державного реєстру фінансових установ чотири компанії.
25 листопада 2020
Кабінет Міністрів розпочав роботу над створенням Національної системи реєстрів та кадастрів нерухомості.
23 листопада 2020
У Національному банку вважають, що надання правоохоронним та контролюючим органам доступу до єдиного реєстру рахунків фізичних і юридичних осіб нівелюватиме інститут таємниці.
06 листопада 2020
На Полтавщині почали розробляти реєстр обліку об’єктів туризму, інформація з якого стане основою для роботи майбутніх сенсорних інформаційних кіосків в обласному центрі.
30 жовтня 2020
НАЗК розпочало публікацію переліку осіб - як чинних, так і колишніх посадовців, - які уникнуть відповідальності за декларування недостовірних відомостей внаслідок резонансного рішення Конституційного Суду від 27 жовтня.
Попри тимчасове розблокування Реєстру декларацій механізми антикорупційної відповідальності та підзвітності влади залишаються заблоковані.
28 жовтня 2020
Національне агентство з питань запобігання корупції 28 жовтня о 19:00 на виконання рішення Конституційного Суду України закрило доступ до Реєстру електронних декларацій.
Національне агентство з питань запобігання корупції о 18 годині 28 жовтня закриває реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного Суду.