За час реалізації проєкту «Дитяча надія» абоненти зібрали ₴8 мільйонів допомоги - Київстар

За час реалізації проєкту «Дитяча надія» абоненти зібрали ₴8 мільйонів допомоги - Київстар

Укрінформ
Абоненти мобільного оператора «Київстар» за час реалізації благодійного проєкту «Дитяча надія», що здійснюється спільно з Міжнародним благодійним фондом «Українська Біржа Благодійності», зібрали уже понад 8 мільйонів гривень для допомоги дитячим лікарням.

Про це повідомили Укрінформу в пресслужбі Київстар.

«За час існування «Дитячої надії» наші абоненти подарували шанс на життя тисячам хворих малюків. Завдяки невеликим SMS-пожертвам вдалося зібрати понад 8 мільйонів гривень, а допомогу вже отримали 36 відділень українських лікарень. Від імені Київстар я хочу подякувати усім небайдужим абонентам, що стають справжньою дитячою надією!» – зазначила директор із корпоративних комунікацій Київстар Ганна Захараш.

За інформацією пресслужби, завдяки всім залученим коштам, які перераховували абоненти Київстар за допомогою SMS-повідомлень, було закуплено та передано обладнання та матеріали для 15 лікарень в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові. Щороку ці медичні заклади допомагають долати хвороби близько 50 тисячам маленьких пацієнтів.

«8 мільйонів гривень – це значний та надважливий внесок абонентів Київстар у розвиток української медицини. Ми натхненні тим, що разом з оператором мобільного зв'язку створили зручний, швидкий та якісний механізм допомоги медичним закладам у різних кутках нашої країни. Дитячі лікарні отримали допомогу, яка дозволяє медикам рятувати життя малюків, покладаючись не лише на свій досвід та удачу, а й на сучасне медичне обладнання», - наголосила директорка платформи dobro.ua МБФ «Українська Біржа Благодійності» Ірина Гуцал.

Як розповіли в Київстар, нещодавно нове обладнання було передано до Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України. Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Центру отримало новий апарат для перитонеального діалізу Baxter Claria з розхідними матеріалами. А Лабораторно-діагностичне відділення лікарні відтепер користується Термостатом Heratherm IGS 180 та Клінічним рефрактометром Atago. Цей заклад допомагає близько 70% маленьких пацієнтів з вадами серця з усієї країни.

Крім цього, фонд «Українська Біржа Благодійності» передав до Онкогематологічного відділення Дніпропетровської обласної дитячої лікарні розморожувач для плазми та стовбурових клітин, придбаний за кошти благодійників. Цей апарат допоможе фахівцям проводити трансплантації в онкохворих малюків та дозволить впроваджувати новітні технології лікування онкологічних захворювань у дітей на якіснішому рівні.

Читайте також: Київстар за літо надіслав майже 6,5 мільйона SMS-повідомлень про можливість вакцинації

Як повідомляв Укрінформ, проєкт «Дитяча надія» був заснований Київстар та МБФ «Українська Біржа Благодійності» в грудні 2018 року. Основна мета проєкту - допомогти малюкам з вадами серця та онкологічними захворюваннями шляхом придбання необхідного медичного обладнання та матеріалів в дитячі лікарні. Благодійну ініціативу вдається реалізовувати завдяки SMS-повідомленням небайдужих абонентів мобільного оператора. Дитячою надією вже стали 148 тисяч абонентів Київстар, майже 18 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям. Загалом для проєкту було відправлено більш як 435 тисяч благодійних SMS, а середній розмір пожертви становить 15 гривень.

Усі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн.

Фото з відкритих джерел

Інфографіка - Київстар

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-