Для оформлення е-лікарняного пацієнту треба йти на прийом – Нацслужба здоров’я

Для оформлення е-лікарняного пацієнту треба йти на прийом – Нацслужба здоров’я

Укрінформ
Для оформлення електронного лікарняного пацієнт має прийти на особистий прийом до лікаря.

Як передає Укрінформ, про це Національна служба здоров’я України повідомила у Телеграмі

“Для того, щоб лікар оформив електронний листок непрацездатності, пацієнту потрібно особисто прийти на прийом”, - зауважили в НСЗУ.

Лікар огляне пацієнта, визначить, чи потрібно направляти його на додаткові обстеження або на консультацію до інших фахівців, чи сам призначить лікування.

Тільки після особистого прийому лікар має право створювати в електронній системі медичний висновок про тимчасову непрацездатність.

Перехід на електронні лікарняні означає, що відтепер пацієнту не потрібно збирати підписи на паперовому бланку і носити їх по кабінетах. Обмін інформацією відбувається автоматично, а пацієнт займається своїм лікуванням. Проте відвідувати лікаря для цього обов’язково.

Читайте також: Кому не видаватимуть е-лікарняний – роз’яснення Пенсійного фонду

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство охорони здоров'я подовжив перехідний період для формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на основі яких формується електронний лікарняний, до 1 жовтня. Раніше передбачалося, що перехідний період триватиме з 4 червня до 1 вересня 2021 року.

У Фонді соцстрахування заявили, що до 1 жовтня, коли закінчується перехідний період на електронні листки тимчасової непрацездатності, е-лікарняні вважаються виданими і стають готові до сплати через 5 днів після закриття.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-