Виші та наукові установи отримали доступ до електронних ресурсів Bentham Science

Виші та наукові установи отримали доступ до електронних ресурсів Bentham Science

Укрінформ
З 1 вересня до 31 грудня цього року заклади вищої освіти та наукові установи використовуватимуть безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

"З 1 вересня до 31 грудня цього року заклади вищої освіти та наукові установи використовуватимуть безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Такої домовленості досягнуто під час переговорів, проведених фахівцями Міністерством освіти і науки України з представником видавництва Bentham Science", - йдеться у повідомленні.

Щоб отримати доступ до всіх ресурсів видавництва (електронних журналів, книг, спеціалізованих баз даних), необхідно заповнити форму за посиланням.

Читайте також: Десять українських вишів - у рейтингу найкращих університетів світу

Нагадаємо: Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-