Україна призупиняє рух авто з Придністров’я без узгоджених чи нейтральних номерів

Україна призупиняє рух авто з Придністров’я без узгоджених чи нейтральних номерів

Укрінформ
Допуск до участі у міжнародному дорожньому русі автомобілів із Придністровського регіону Молдови, які не мають номерних знаків узгодженого чи нейтрального зразка, призупиняється 1 вересня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України та ноти Міністерства закордонних справ України, з 1 вересня до участі у міжнародному русі допускатимуться виключно ті транспортні засоби із Придністровського регіону Республіки Молдова, які матимуть реєстраційні номерні знаки узгодженого зразка та т.зв. нейтральні номери, разом з іншими транспортними засобами, зареєстрованими згідно із законодавством Республіки Молдова", - ідеться у повідомленні.

Відносно транспортних засобів із Придністровського регіону Республіки Молдова з іншими реєстраційними номерами діятиме заборона руху через державний кордон для в’їзду в Україну та/або транзитного переміщення територією України.

Читайте також: Санду заявила про намір відновити врегулювання Придністровського конфлікту

"Держприкордонслужба України уточнила всі питання взаємодії з підрозділами Державної митної служби України щодо порядку відмови у пропуску зазначених транспортних засобів та підрозділами Національної поліції України щодо порядку дій у разі виявлення таких транспортних засобів в межах контрольованих прикордонних районів", - заявили у ДПСУ.

Про дані зміни повідомили молдовську сторону.

Порядок здійснення обліку, реєстрації та декларування транспортних засобів, що переміщуються через державний кордон, регулюється митним законодавством України.

Читайте також: В Україні змінили правила видачі номерних знаків на авто

Як повідомлялось, згідно із законодавством Молдови, Придністров'я має статус автономного територіального утворення з особливим правовим статусом. Його незалежність не визнає жодна країна-член ООН.

Фото: ДПСУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-