В Україні за липень зробили майже три мільйони щеплень від  COVID-19

В Україні за липень зробили майже три мільйони щеплень від COVID-19

Укрінформ
В Україні за липень зроблено 2 917 636 щеплень від COVID-19, що майже на 250 тис. більше, ніж за всі попередні місяці кампанії з вакцинації загалом.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"До кінця літа маємо зробити ще мінімум 4,5 млн щеплень. Тобто збільшити липневе охоплення в 1,5 рази", - зауважив міністр.

Ляшко закликав "не відкладати щеплення на "після відпустки" чи "після свят", адже "Delta-штам коронавірусу вже в Україні, а вакцинація – єдиний ефективний спосіб запобігти тяжкому перебігу хвороби та смерті".

Читайте також: Україна посилює правила в’їзду – при перетині кордону необхідно здавати COVID-тест

"Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу. Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі й вихідні дні. Повний перелік пунктів та центрів з адресами й телефонами є на сайті list.covid19.gov.ua", - повідомив Ляшко.

Як повідомляв Укрінформ, 1 серпня в Україні проти COVID-19 вакцинували 38 080 людей. Одну дозу отримали 27 722 людини, повністю імунізовані 10 672 особи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-