В Україні підтвердили 17 випадків зараження штамом Delta

В Україні підтвердили 17 випадків зараження штамом Delta

Укрінформ
Станом на 28 липня в Україні підтверджено 17 випадків зараження коронавірусом штаму "Дельта".

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

"Станом на 28.07.2021 в Україні виявлено 17 випадків "Дельта"-штаму коронавірусу. 4 з них підтверджено секвенуванням, а тому є істинними випадками "Дельта"-штаму, всі інші виявлені за допомогою таргетного ПЛР на генетичні мутації "Дельта"-штаму, що опосередковано вказують, що це "Дельта"-штам. З них два зразки надійшли з Олександрівської лікарні і підтверджені Інститутом молекулярної біології та генетики; два зразки надійшли із Закарпатської області і також підтверджені Інститутом молекулярної біології та генетики; п'ять зразків надійшло з м.Києва (постановка ЦГЗ); три зразки надійшло зі Львівської області (постановка ЦГЗ); п'ять додаткових зразків надійшло із Закарпатської області (постановка ЦГЗ)", - сказав Кузін.

Читайте також: Третя доза Pfizer збільшує рівень антитіл проти штаму Delta в 11 разів – виробник

Він додав, що 27 липня в Олександрівській лікарні помер чоловік, інфікований саме штамом "Дельта".

"Є інформація, що 27 липня 2021 року в Олександрівській лікарні помер чоловік, лікар, який був госпіталізований з коронавірусом штаму "Дельта". Він мав супутні захворювання. Був невакцинований. Принаймні останні три місяці не їздив закордон, тому є підстави вважати, що він підхопив коронавірусну хворобу всередині країни, або під час виконання службових обов’язків, чи в побуті", - сказав Кузін.

Читайте також: Україна посилює «карантинні» заходи на кордоні - для захисту від штаму Delta

Як повідомляв Укрінформ із посиланням на Міністерство охорони здоров'я, на сьогодні виявлено багато різних штамів вірусу SARS-CoV-2, але найбільше занепокоєння викликають наступні:  

  • «Дикий» (L) — уперше зафіксовано в Китаї в грудні 2019 року;
  • «Альфа» (B.1.1.7) — уперше виявили у Великій Британії в грудні 2020 року;
  • «Бета» (B.1.351) — уперше зафіксовано в Південно-Африканській Республіці в грудні 2020 року;
  • «Гама» (P.1) — уперше знайдений у Бразилії в січні 2021 року;
  • «Дельта» (B.1.617) — уперше виявлений в Індії у квітні 2021 року.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-