Естонія відправила Україні понад 50 тисяч доз вакцини AstraZeneca

Естонія відправила Україні понад 50 тисяч доз вакцини AstraZeneca

Укрінформ
З Естонії в Україну транспортним літаком естонських ВПС відправлена ​​партія гуманітарної допомоги, яка складається з 52 800 доз вакцини від коронавірусу AstraZeneca (Vaxzevria).

Про це повідомляє МЗС Естонії, передає Укрінформ.

Відправлена ​​вакцина буде в основному використана для імунізації військовослужбовців резерву в Україні. Естонія відповідно до рішення уряду пожертвує нашій країні в цілому 200 000 доз вакцини від коронавірусу AstraZeneca. З них ці 52 800 доз надаються в рамках двосторонньої допомоги, а решта - через механізм розподілу вакцин Європейського Союзу.

Наступні дози вакцини для України будуть виготовлені відповідно до графіка виробництва на цей рік, який спочатку був складений для Естонії. «Цей крок сприятиме обмеженню поширення пандемії в нашому регіоні, даючи змогу Україні більше зосередитися на вирішенні політичних та економічних викликів», - сказала міністр закордонних справ Естонії Ева-Марія Лійметс.

Читайте також: Друга доза AstraZeneca не підвищує ризику утворення тромбів – виробник

Розподіл вакцин у вигляді гуманітарної допомоги спільно координують Міністерства соціальних справ, закордонних справ і оборони, а також Департамент здоров'я Естонії.

Зараз від коронавірусу вакциновано близько 27% населення світу. При цьому, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 75% всіх введених вакцин були використані лише в десяти країнах світу. Якщо в багатших країнах імунізована вже більш як половина населення, то в бідніших країнах - всього один відсоток.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-