«Створено захисниками»: в Україні запускають ветеранський бренд для товарів та бізнесу

«Створено захисниками»: в Україні запускають ветеранський бренд для товарів та бізнесу

Фото
Укрінформ
Міністерство у справах ветеранів презентувало бренд «Створено захисниками», який просуватиме сувенірну та харчову продукцію, вироблену ветеранами. 

Презентація бренду відбулася під час форуму «Ветерани. Бізнес. Нові можливості», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Коли відвідуєш населені пункти, в тому числі поблизу лінії розмежування, ветеранські ініціативи вражають. Наші захисники створюють унікальні речі - це і равликові ферми, це і крафтові сири, це і ковальська продукція, і багато чого іншого. Але про це ніхто не знає… Багато людей вже не тільки відновилися, вони беруть на роботу своїх побратимів, вони діляться своїми менторськими можливостями в плані розвитку бізнесу. І ми вирішили на рівні держави, спілкуючись із фондом «Повернись живим», який є однією з найбільших ветеранських організацій, яка підтримує ветеранські ініціативи: давайте зробимо наших ветеранів відомими, давайте дамо їм трохи спроможностей. І тоді була започаткована ідея створення бренду «Створено захисниками». Ми всі з вами ходимо в супермаркет, і бачимо, там є стелажі з відповідною продукцією. Наприклад, органічне, щось крафтове, але там немає, на жаль, того, що продукуєте ви - ветерани», - сказала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Читайте також: Українських ветеранів залучатимуть до громадських ініціатив

Вона зазначила, що вказаний логотип має стати унікальним і упізнаваним. За її словами, найякісніша продукція і послуги будуть маркуватися цим брендом і символізуватимуть дієвість, якість продукту, відповідальність, гідність і повагу до своєї країни і громадян.

Лапутіна додала, що для реєстрації згаданого знаку Мінветеранів уже подало заявку до Укрпатенту, і найближчим часом на сайті міністерства буде створено розділ, де розміщуватимуться оголошення про можливість використання торговельної марки поряд з основним логотипом товару або послуги.

Читайте також: Як ветерану стати підприємцем

Як повідомляв Укрінформ, у Києві проходить форум, спрямований на розвиток бізнесу ветеранів та членів їхніх родин «Ветерани. Бізнес. Нові можливості».

«Ми хочемо змінити підхід щодо ветеранства, щоб ветерани розглядалися не тільки як пільгова категорія людей, а як ті, які створюють, які розвивають власну справу, які є активними членами суспільства, і таких багато. Про вас потрібно розповідати, вас потрібно підтримувати, і ми саме для цього зібралися. У нас є крута ініціатива щодо створення бренду «Створено захисниками України», - сказала під час відкриття форуму міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Під час форуму обговорюватимуться теми пошуку та залучення інвестицій для стартапів, розвитку ветеранського бізнесу, створення власного бренду, основи PR і комунікації, успішні бізнес-кейси та інші.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-