В Україні зросли допомоги, які виплачує Фонд соцстрахування

В Україні зросли допомоги, які виплачує Фонд соцстрахування

Укрінформ
У зв’язку з підвищення прожиткового мінімуму в Україні з 1 липня зросла сума одноразових допомог, які фінансуються Фондом соціального страхування України.

Про це інформує пресслужба Фонду соцстрахування у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Як зазначається, з 1 липня в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 2 270 гривень до 2 379 гривень.

Відповідно, зауважують у відомстві, зросла сума пов’язаних з ним одноразових допомог, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членів їх родин, утриманців у разі смерті працівників внаслідок виконання посадових обов’язків.

Так, для осіб, у яких право на страхові виплати від Фонду настало з 1 липня цього року, розмір допомоги потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві відповідно до ступеня втрати професійної працездатності (максимально 17 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, при 100% втрати працездатності) становитиме 40 443 грн.

Читайте також: Е-лікарняні: Фонд соцстрахування розповів про оновлення та правила

Розмір допомоги сім’ї у разі смерті потерпілого (100 розмірів прожиткового мінімуму) становитиме 237 900 грн, а утриманцю у разі смерті потерпілого (20 розмірів прожиткового мінімуму) – 47 580 грн.

Раніше ці виплати становили 38 590 грн, 227 000 грн і 45 400 грн відповідно.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-