У Мінмолодьспорту пояснили перерозподіл 600 мільйонів на фінансування судів

У Мінмолодьспорту пояснили перерозподіл 600 мільйонів на фінансування судів

Укрінформ
Перерозподіл 600 млн грн на оплату праці працівників місцевих та апеляційних судів погоджено з Мінмолодьспорту та "Інваспортом": таке рішення ухвалено тому, що у зв’язку з перенесенням літних Дефлімпійських ігор на 2022 рік частину передбачених видатків не буде використано.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства молоді та спорту.

У міністерстві нагадали, що Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до держбюджету-2021, яким збільшує на 600 млн грн видатки на оплату праці працівників апарату місцевих та апеляційних судів (законопроєкт №5304).

"Такі зміни прийнято виходячи з рішення організаційного комітету літних Дефлімпійських ігор щодо перенесення проведення заходу з 2021 року на 1-15 травня 2022 року в місті Кашіас-ду-Сул, Бразилія. У зв’язку з перенесенням проведення Ігор на 2022 рік частину передбачених видатків не буде використано. За погодженням з Міністерством молоді та спорту України, Національним комітетом спорту інвалідів України та Укрцентру "Інваспорт" невикористані кошти були перерозподілені на інші бюджетні програми, що передбачені Законом України "Про Державний бюджет України на 2021 рік", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Мінмолодьспорту приймає пропозиції за програмою Президента «25 спортивних магнітів»

Повідомляється також, що кошти на підготовку та участь в Дефлімпійських іграх 2022 року передбачені в необхідному обсязі Мінмолодьспорту в бюджетній декларації на 2022-2024 роки, нещодавно схваленій урядом та направлений Верховній Раді для розгляду та затвердження.

У Мінмолодьспорту нагадали, що на 2021 рік за бюджетною програмою "Підготовка і участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх" на підготовку, участь в Іграх та виплату винагород спортсменам і тренерам були заплановані кошти у сумі 1,3 млрд грн, які планувалося спрямувати на проведення в Україні та за кордоном навчально-тренувальних зборів заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України до участі у XXIV літних Дефлімпійських іграх, забезпечення участі національної збірної команди України у Дефлімпійських іграх та виплату винагород спортсменам-чемпіонам, призерам Ігор та їхнім тренерам.

Читайте також: Уряд погодив законопроект про зміни до законів щодо держстандартів у сфері фізкультури і спорту

Як повідомляв Укрінформ, 17 червня Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо збільшення видатків на забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами".

Закон вносить зміни до додатків №№ 3 та 7 закону про держбюджет-2021. Видатки за статтею "Здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ правосуддя" збільшуються на 600 млн грн. Натомість на цю ж суму скорочується фінансування програми "Підготовка та участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх".

Після перегляду бюджетних призначень цьогорічні асигнування на державну судову адміністрацію зростуть до 16 млрд 253 млн грн. Видатки на підготовку олімпійців, паралімпійців та дефлімпійців, відповідно, скоротяться до 1 млрд 760 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-