Між кваліфікацією педагога та відмовою від вакцинації зв'язок неоднозначний - освітній омбудсмен

Між кваліфікацією педагога та відмовою від вакцинації зв'язок неоднозначний - освітній омбудсмен

Укрінформ
Освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявляє, що між кваліфікацією педагога та його відмовою від вакцинації проти коронавірусу немає однозначного зв'язку, адже ставлення до вакцинації визначається комплексом чинників.

Про це він повідомив під час онлайн-вебінару "Вакцинація від COVID-19 для освітян", передає кореспондент Укрінформу.

"Думаю, тут немає однозначного причиново-наслідкового зв'язку. Ставлення до вакцинації є наслідком великого комплексу чинників, серед яких не останню роль відіграє цілеспрямована кампанія з дискредитації взагалі наукового підходу", - сказав Горбачов.

Він вважає, що це є наслідком спрямованої інформаційної атаки. Крім того, на думку Горбачова, людство не може оцінити важливість вакцинації через те, що за її допомогою вже вдалося побороти низку хвороб. "Мені здається, що людство просто розслабилося. Немає віспи, немає чуми, немає пандемії цих страшних хвороб", - прокоментував він.

Також Горбачов підкреслив важливість особистого досвіду людини у ставленні до тієї чи іншої події. "Низький рівень критичного мислення, дискредитація, інформаційні атаки - все це накопичується", - пояснив він.

Читайте також: Маски й термометри: як складатимуть «карантинне» ЗНО

Горбачов висловив занепокоєння високим рівнем поширення антинаукових поглядів у суспільстві. Він вважає, що виправляти таку ситуацію потрібно методами просвітництва.

Як повідомлялося, згідно з планом вакцинації зараз триває щеплення від COVID-19 працівників освіти, які будуть долучені до процесу організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Вакцинувати їх планують вакциною CoronaVac китайського виробника Sinovak. Станом на 21 квітня в Києві було провакциновано 1100 освітян, які залучені до проведення ЗНО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-