Епіфаній закликав українців не піддаватися російському «вірусу страху»

Епіфаній закликав українців не піддаватися російському «вірусу страху»

Укрінформ
Предстоятель Православної церкви України, митрополит Епіфаній закликав українців не піддаватися страху, який є інструментом агресора.

Як передає Укрінформ, про це він написав у Фейсбуці.

"Всі ми прагнемо встановлення справедливого миру. Мир – природний стан людства. Господь Ісус Христос часто звіщав, як істину і побажання: "Мир вам". Не маю сумніву, що Україна, з милості Божої, здобуде мир. 

Але чи допоможе нам в цьому страх? Ні, страхом не перемогти. В ці квітневі дні ми входимо у восьмий рік війни. Війни, якої ми не хотіли, не ініціювали й не провокували. Ми ніколи не зазіхали на чуже, не прагнули поневолити інших чи загарбати чиюсь територію. Війни, в якій ми захищаємо Богом дану нам землю, наш народ і наші цінності. І сусід-агресор добре знає, що протягом усього цього часу українці виявили таку силу духу та єдності, якої мало хто від нас очікував. Нас не знищили обстріли й не зламала брехня агресора. Тож вже вкотре в паніці російська влада ширить "вірус страху", який століттями вирощує й культивує у підвладних їй сама, – погрожує знищити, брязкає зброєю, збільшує психологічний тиск", - наголосив митрополит.

За його словами, "страх – дійсно небезпечний "вірус", що може вбити зсередини. Але страх – це всього лиш інструмент, яким агресор хоче підкорити нас".

Читайте також: В Об’єднаних силах готові до будь-яких варіантів розвитку подій на сході України

Як зауважив предстоятель ПЦУ, "ми – сильний народ і вміємо долати виклики. Пригадайте події 2014-го року, як тоді поширювали "вірус страху", але перед лицем справжньої небезпеки страх зник, натомість молитви Церков та єдність народу, сила армії та мудрість дипломатів стали стіною супроти планів агресора. Як результат – ми зберегли державність, вибороли духовну незалежність, увічнену в Томосі, завоювали міжнародну підтримку, виховали сильну молодь, зуміли сформувати потужну оборону на лінії фронту і в серцях мільйонів співвітчизників".

Читайте також: Кулеба відповів на російські погрози Україні «двома фразами»

"Немає сумніву, - заявив митрополит Епіфаній, - переможемо й цю навалу. Наша Церква молиться за визволення від чужинців. Наші капелани опікуються військовими. Українська церква – з українським народом".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-