Термін здачі ПЛР-тесту для українців подовжили до 72 годин

Термін здачі ПЛР-тесту для українців подовжили до 72 годин

Укрінформ
Для перетину державного кордону на в’їзд в Україну іноземці повинні мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, а українцям подовжили час здачі ПЛР-тесту до 72 годин.

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ, передає Укрінформ.

«Для перетину державного кордону на в’їзд в Україну іноземці повинні мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією — партнером на території України (асистанс), покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні. Також іноземці повинні мати негативний результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години до перетину державного кордону», - йдеться у повідомленні.

Крім того, якщо у попередній редакції документу час здачі ПЛР-тесту для українців обмежувався 48 годинами, то тепер його подовжено до 72 годин.

У ДПСУ пояснили, що поліс страхування не потрібен: іноземцям, особам без громадянства, які постійно проживають на території України, та особам, яких визнано біженцями, або особам, які потребують додаткового захисту, працівникам дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членам їхніх сімей, водіям та членам екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні перевезення, членам екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членам поїзних і локомотивних бригад, військовослужбовцям (підрозділів) збройних сил держав — членів НАТО та держав — учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил.

Читайте також: Математики з НАНУ: чого чекати Україні від ковіду найближчі два тижні

Негативний результату ПЛР тестування на COVID-19 не потрібен іноземцям та особам без громадянства, які не досягли 12 років.

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-