Цьогоріч підвищені виплати отримають близько восьми мільйонів пенсіонерів

Цьогоріч підвищені виплати отримають близько восьми мільйонів пенсіонерів

Укрінформ
Внаслідок проведеної індексації пенсії підвищені виплати у 2021 році отримуватимуть близько восьми мільйонів пенсіонерів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляють на Телеграм-каналі Міністерства соціальної політики України.

“У березні завершилась індексація пенсій, запланована на 2021 рік. За її результатами протягом 2021 року підвищені пенсії отримуватимуть близько 8 мільйонів пенсіонерів. Понад 6 мільйонів пенсіонерів отримали підвищення пенсій від 100 до 400 гривень”, - ідеться в повідомленні.

Також зазначається, що для пів мільйона пенсіонерів, яким пенсії були призначені відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» у 2019 – 2020 роках і які не підпадають під індексацію, пенсії зростуть на 100 гривень згідно із рішенням Кабінету Міністрів із липня 2021 року.

Читайте також: Зміни при виході на пенсію з 1 квітня 2021 року. Інфографіка

«Ми обов’язково маємо виправити помилку пенсійної реформи 2017 року, коли пенсії частині військових пенсіонерів, науковців, державних службовців, пенсіонерів з органів місцевого самоврядування виключили з механізму індексації... Для виправлення цієї помилки Мінсоцполітики розробило законопроєкт, який вже затвердив уряд і вніс до Верховної Ради”, - зазначила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Також вона звернулася до народних депутатів з проханням розглянути законопроєкт і ухвалити, “щоб вже у 2022 році пенсії індексувались всім нашим пенсіонерам, і дата індексації була встановлена в законі, 1 березня, а не щороку вручну коригувалась політиками”.

Читайте також: Законопроєкт про подолання наслідків агресії РФ не скасовує пенсії мешканцям ОРДЛО – Третьякова

Як повідомляв Укрінформ, Пенсійний фонд України 1 березня 2021 року розпочав автоматичний перерахунок пенсій для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із Законами України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (з числа військовослужбовців строкової служби), "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

22 лютого 2021 року Кабінет Міністрів прийняв постанову "Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році", якою встановлено проведення індексації пенсій з 1 березня 2021 року на 11%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-