Тупицький не з'явився на суд – НАЗК

Тупицький не з'явився на суд – НАЗК

Укрінформ
Відсторонений голова Конституційного суду України не з'явився на розгляд адміністративних протоколів щодо нього в суді.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

"Сьогодні, 26 березня, о 10:00 мало відбутися засідання Голосіївського районного суду в місті Києві щодо Олександра Тупицького. Суддя мала розглянути два протоколи, складені НАЗК у лютому цього року. Протоколи стосувалися дій Олександра Тупицького в умовах конфлікту інтересів під час участі в голосуванні за рішення КСУ щодо е-декларування та недекларування ділянки в АР Крим. Однак, Олександр Тупицький не з’явився на засідання", - йдеться у повідомленні.

В результаті суд не зміг розглянути справу, адже згідно з Кодексом про адміністративні правопорушення, справа може бути розглянута лише за участю обвинуваченого.

Як повідомлялося, 8 лютого голова НАЗК Олександр Новіков склав два адмінпротоколи щодо колишнього голови Конституційного суду України Олександра Тупицького через незадекларовану ділянку в Криму та через конфлікт інтересів.

Читайте також: Верховний Суд назвав дату розгляду позову стосовно відсторонення Тупицького

29 грудня 2020 року Президент України підписав указ про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді Конституційного суду строком на два місяці. 26 лютого 2021 року Президент продовжив ще на місяць відсторонення Тупицького від посади судді Конституційного Суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-