Міносвіти та Google Україна запускають курси онлайн-освіти для вчителів

Міносвіти та Google Україна запускають курси онлайн-освіти для вчителів

Укрінформ
Google Україна за активної підтримки МОН організовує безоплатне навчання для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за курсом «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії».

Як передає Укрінформ, навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року, повідомляє пресслужба МОН.

«Надання нашим учителям можливостей опанувати навички з організації дистанційного навчання з використанням сучасних цифрових інструментів є сьогодні одним із наших ключових пріоритетів. І ми дуже вдячні представникам IT-спільноти за активну співпрацю у цьому напрямі», – сказав заступник міністра освіти і науки України Артур Селецький.

Зазначається, що під час навчання учасники опрацьовуватимуть матеріали з таких практичних напрямів: можливості додатків Google Workspace (G Suite) при роботі з вебінтерфейсом персональних комп’ютерів; використання додатків Google Workspace (G Suite) на мобільних пристроях; опрацювання основних налаштувань безпечної роботи в Інтернеті.

Програма курсу розрахована на 15 годин і складається із таких змістових частин: 5 модулів, які складаються з 2-х годин відеолекцій (можна переглядати в записі) разом з тренером; 1 година на самостійне опрацювання; 1 година – складання підсумкового тесту.

Як повідомляється, під час навчання вчителі забезпечуватимуться методичним супроводом та консультаціями, на період навчання їм буде наданий доступ до тимчасового персонального облікового запису в реальній системі для ознайомлення з системою G Suite for Education.

За умови успішного проходження навчання (виконання 80% усіх запропонованих завдань та 80% правильних відповідей на запитання підсумкового тесту) учасники отримають електронний сертифікат про проходження курсу, який може бути зарахований як підвищення кваліфікації.

Читайте також: Шкарлет просить учителів менше задавати школярам, які вчаться вдома

Зареєструватись на курс можна за посиланням.

Як повідомлялося, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов інформував, що від початку навчального року на COVID-19 перехворіло понад 5 тис. учнів та понад 10,5 тис. учителів. Наразі на дистанційному навчанні перебуває 912 закладів освіти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-