В умовах гібридної війни питання мови є принципово важливим - Кремінь

В умовах гібридної війни питання мови є принципово важливим - Кремінь

Укрінформ
Питання мови є принципово важливим в умовах гібридної війни.

Про це заявив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь під час зустрічі із міжнародними бізнес-асоціаціями, повідомляє Укрінформ із посиланням на Урядовий портал.

"Сьогодні, в умовах гібридної війни, питання мови для нас є принципово важливим. Воно консолідує та об’єднує, адже українська мова не лише культурний, освітній чи гуманітарний фактор, а і фактор національної безпеки та оборони", - сказав Кремінь.

Він наголосив на важливості налагодження тісної співпраці та взаємної підтримки між представниками бізнесу та Секретаріатом уповноваженого із захисту державної мови. За його словами, соціально відповідальний бізнес – це той бізнес, який не лише інвестує в Україну, не тільки створює робочі місця, а й неухильно виконує українське законодавство.

"Моє завдання – захистити права громадян на отримання інформації українською мовою та допомогти бізнесу розібратися у мовному законодавстві, сприяти налагодженню співпраці з іншими органами влади щодо реалізації положень Закону України "Про функціонування української мови як державної", - сказав уповноважений.

Читайте також: Мовний омбудсмен вимагає зберегти для всіх ЗНО з української мови та літератури

Як повідомлялося, 8 липня уряд призначив Тараса Кременя уповноваженим із захисту державної мови. На цій посаді він змінив Тетяну Монахову, яка звільнилась у квітні.

Посада мовного омбудсмена передбачена Законом "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-