Восени до армії призовуть понад 13 тисяч юнаків – рішення Кабміну

Восени до армії призовуть понад 13 тисяч юнаків – рішення Кабміну

Укрінформ
На строкову службу у жовтні-грудні призовуть 13 570 юнаків.

На ці потреби з Держбюджету передбачено понад 65,2 млн грн.

Як повідомляє кореспондент Укрінформ, відповідне розпорядження уряд прийняв на засіданні 23 вересня.

«Призову підлягають 13 570 осіб. Із них до Збройних сил – 7500 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб, Національної гвардії – 4970 осіб, Держприкордонслужби – 500 осіб. Загальний обсяг видатків у сумі 65,2 млн грн для проведення призову буде здійснюватися в межах відповідних бюджетних призначень. Показники чергового призову до Збройних сил зменшено на 1,5 тисячі осіб від раніше запланованого. Вивільнений фінансовий ресурс за рахунок зменшення призову до ЗС складатиме 6,4 млн грн», - повідомив під час доповіді заступник міністра оборони Ігор Старобінський.

За його словами, на строкову військову службу в жовтні-грудні 2020 року призиватимуться придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до відправлення у військові частини виповнилось 18 років, та старші особи, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від строкової служби.

Читайте також: Рада планує збільшити штрафи за ухилення від мобілізації

Згідно з додатком, найбільше призовників буде у Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Львівській областях та м.Києві.

Також згідно з розпорядження, Міністерству оборони, МВС (Нацгвардії, Адміністрації Держприкордонслужби), Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту потрібно до 3 жовтня 2020 року перерахувати кошти на рахунки обласних, Київського міського військового комісаріатів і територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (після їх утворення) в обсязі, затвердженому по кожній області окремо.

Як повідомляв Укрінформ, на строкову службу в армії цього року планується призвати на 1,5 тисячі осіб менше, від запланованої кількості. За інформацією Генштабу, це дозволить збільшити число контрактників.

Раніше повідомлялось, що у 2020 році на строкову службу до ЗСУ та інших військових формувань було заплановано призвати 16460 осіб: у тому числі до ЗСУ – 9000, до Нацгвардії України – 5460, до ДПСУ – 1300 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту – 700 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-