МОЗ проситиме кошти з фонду боротьби з COVID-19 на інтернів та зарплати в лабораторіях

МОЗ проситиме кошти з фонду боротьби з COVID-19 на інтернів та зарплати в лабораторіях

Укрінформ
Міністерство охорони здоров’я винесе на розгляд Кабінету міністрів проєкти актів про виділення з фонду боротьби з COVID-19 103 млн грн на стажування інтернів, 141 млн грн на безперервний розвиток лікарів, та понад 3 млрд грн на оплату праці співробітників лабораторних центрів МОЗ.

Про це на засіданні Кабінету міністрів 29 квітня сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Протокольне рішення МОЗ разом з Мінфіном та іншими органами виконавчої влади підготувати та подати в установленому порядку Кабінету міністрів України для розгляду на черговому засіданні уряду проєкту акта щодо виділення коштів із фонду боротьби з гострим респіраторним хворобою COVID-19, спричиненою вірусом SARS-CoV-2 .... у сумі 103 млн 412 тис грн. для організації стажування лікарів інтернів на базах стажування”, - сказав Степанов.

Також буде підготовлений проєкт акту про виділення кошті з фонду боротьби з COVID-19 на забезпечення забезпечення безперервного професійного розвитку лікарів у сумі 141 млн 35 тис грн. та на покриття потреби видатків на оплату праці працівників лабораторних центрів МОЗ України за березень червень 2020 року у сумі 3 млрд 132 млн 518 тис грн.

Читайте також: У квітні спеціалізовані медзаклади отримали 4,5 мільярда - НСЗУ

Водночас Степанов на зауваження народної депутатки від фракції "Голос" Інни Совсун, про те що в бюджеті передбачені кошти на оплату праці інтернів, сказав: "99 млн , які затверджені в бюджеті, це коштит для першого року навчання в інтернатурі, а це ми кажемо про кошти, які повинні бути для другого року навчання, яких на сьогодні не передбачено".

Виділення коштів на безперервний професійний розвиток лікарів Степанов пояснив тим, що під час змін до бюджету ці кошти були вилучені.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-