Науковці припускають, що СОVID-19 може передаватися навіть при диханні зараженої людини

Науковці припускають, що СОVID-19 може передаватися навіть при диханні зараженої людини

Укрінформ
В США науковці вважають, що коронавірус може передаватися від хворої людини не лише при чханні або кашлі, але й під час розмови, а можливо, навіть просто під час дихання.

Про це повідомляє CNN.

«Результати здійснених досліджень не спростовують можливість аерозолізації вірусу під час звичайного процесу дихання», - йдеться у листі американського епідеміолога Гарві Файнберга у відповідь на запит Білого дому.

Дослідження показує, що аерозольні частинки, які людина віділяє в навколишнє середовище під час розмови та, можливо, навіть під час дихання, також можуть передавати коронавірус.

"Наявні наразі результати досліджень підтверджують можливість поширення [коронавірусу] через біоаерозолі, що утворюються безпосередньо при видиху хворих пацієнтів", - йдеться у матеріалі.

Читайте також: Коронавірус і кулінарія. Китайці відмовляються їсти диких тварин

За даними Центру контролю та профілактики захворювань США, вірус поширюється від людини до людини через дрібні краплини, що утворюються, коли заражена людина кашляє або чхає.

Як повідомлялося, у світі станом на вечір 3 квітня зафіксовано більше 1 мільйона 79 тисяч випадків коронавірусної інфекції СОVID-19, при цьому понад 58 тисяч осіб померли, а одужали майже 228 тисяч людей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-