ВООЗ дає нові дані про коронавірус: понад 31,5 тисячі хворих, 641 смерть

ВООЗ дає нові дані про коронавірус: понад 31,5 тисячі хворих, 641 смерть

Укрінформ
За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я, станом на 7 лютого 2020 року, у світі зареєстровано 31 549 лабораторно підтверджених випадків інфікування новим коронавірусом людини, у тому числі 641 випадок смерті.

Про це під час брифінгу розповів в.о. гендиректора Центру громадського здоров'я МОЗ України Ігор Кузін, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Станом на 7 лютого 2020 року у світі зареєстровано 31 549 лабораторно підтверджених випадків інфікування новим коронавірусом людини, у тому числі 641 випадок смерті”, - повідомив Кузін.

Він зазначив, що переважна більшість хворих є громадянами Китаю — 31200 осіб, інші хворі - це громадяни 24 інших країн.

Читайте також: Смертність від нового коронавірусу становить 2% - посольство Китаю

Кузін також нагадав, що Україна 5 лютого отримала тестсистему для виявлення коронавірусу. “Ми вже отримали тестсистему для виявлення нового коронавірусу. Вона закуплена за кошти держбюджету. Також ми сформувати додаткове замовлення до ВООЗ і очікуємо, що на наступному тижні до нас ще прибудуть близько 30 тестсистем, які будуть розподілені по регіонах України. Крім того, зараз ми ще формуємо додаткове резервне замовлення до США до Національного центру контролю та моніторингу за захворюваннями (CDC, Атланта). Ми очікуємо, що у нас буде одна або дві тестсистеми для діагностування щонайменше 700 випадків на рівні держави, якщо в тому буде потреба”, - заявив очільник ЦГЗ, додавши, що термін придатності таких тестсистем складає 2 роки, тож їх буде достатньо для оперативного реагування держави.

Читайте також: Панголіни можуть бути носіями коронавірусу

Крім того, Кузін повідомив, що під час засідання оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, посадовці обговорили основні оперативні заходи, які планується провести на рівні держави. “Також обговорено готовність областей країни до випадку занесення або можливо поширення нового коронавірусу на рівні держави, проговорено чіткий перелік заходів, який планується впровадити на національному рівні після схвалення розпорядження КМУ про заходи щодо запобігання занесенню, поширенню на території гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019 року”, - заявив Кузін.

Найближчими днями буде оприлюднено план по протиепідемічних заходах в країні, запевнив Кузін. Йдеться про створення відповідних регіональних планів протидії коронавірусу, виділення ресурсів для організації заходів з посилення поточної дезінфекції, а також про підготовку закладів охорони здоров'я для госпіталізації хворих або можливе перепрофілювання закладів охорони здоров'я.

Фото: АА

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-