Міноборони повернули 10 мільйонів за неякісно відремонтовану техніку

Міноборони повернули 10 мільйонів за неякісно відремонтовану техніку

Укрінформ
Одне з держпідприємств Міноборони перерахувало борг у 10,3 мільйона гривень за неналежне виконання умов договору з ремонту та техобслуговування бойових машин і обладнання спецпризначення.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

“Юридичною службою Міністерства оборони України спільно з військовою прокуратурою вжито заходів щодо фактичного повернення державним підприємством заборгованості Міністерству оборони України у розмірі 10,3 млн грн, пов’язаної із неналежним виконанням умов Договору від 09.12.2014 № 294/14/108”, - йдеться в повідомленні.

Зокрема, 8 січня 2020 року Державним підприємством, на виконання рішення Господарського суду Миколаївської області від 20.05.2015, залишеного без змін постановою Одеського апеляційного господарського суду від 02.09.2015, було фактично перераховано Міноборони борг у розмірі 10,3 млн грн, що виник внаслідок неналежного виконання умов Договору від 09.12.2014 № 294/14/108 про надання послуг з ремонту та технічного обслуговування бойових машин і устаткування спеціального призначення.

Читайте також: Найманці РФ отримали вказівку знищувати військову техніку ООС — розвідка

“Таким чином, державним підприємством повністю відшкодовано Міноборони майнову шкоду, завдану невиконанням господарського зобов’язання”, - зазначають в оборонному відомстві.

В пресслужбі також наголосили, що Міністерство оборони України продовжує роботу щодо захисту порушених майнових прав, пов’язаних із невиконанням суб’єктами господарських відносин договірних зобов’язань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-